Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Obrusy i zasłony

Kolorowe obrusy indyjskie na stół

Tkaniny zazwyczaj okrywające stoły. Pięknie zdobione, kolorowe tkaniny idealnie zastąpią stary obrus. Bawełniane mandale, wzorzyste batiki, czy majestatyczne słonie. Pięknie zawisną na ścianie jako ozdoba, czy zasłona, a latem posłużą jako plażowe prześcieradło, aby jesienią wrócić jako lekka narzuta na pojedyncze łóżko.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wiele w wystroju wnętrz może zmienić tkanina okrywająca stół. Codzienne posiłki spożywane w pośpiechu lub ze spokojem konsumowane w weekendy, mogą stać się dużo przyjemniejszą czynnością, jeśli otoczenie również będzie pozytywnie wpływać na domowników.
Obrusy indyjskie mogą sprawić właśnie, że nieciekawy stół zamieni się w miejsce tętniące energią, a jednocześnie wpływające relaksująco na wszystkich zebranych. Harmonijny zestaw posłuży wszystkim, którzy oczekują od życia czegoś więcej niż rutyny. Interesujące i oryginalne wzory pobudzą zmysły, a kolorowe motywy nie pozwolą się nudzić. Pięknie wykonane tkaniny mogą służyć latami, dlatego tak ważne jest, by odpowiednio o nie dbać.Znalezione dzięki: obrusy indyjskie, indyjskie obrusy

Aktywne filtry

Okrągły obrus

Taki dodatek przyda się nie tylko w kuchni – również poza tym pomieszczeniem można wykorzystać potencjał ozdobnej chusty. Przyda się np. do organizacji pikniku. Wygodny, bawełniany obrus okrągły będzie doskonale służył do transportowania i przechowywania jedzenia, a jeśli zajdzie taka potrzeba – nawet do użycia go w postaci koca. Dostępne tkaniny można również wykorzystywać na wiele innych sposobów. Wszystko zależy od wyobraźni właścicieli, która często wykracza poza powierzchnię stołów czy ław w salonie.

Warto zastanowić się, czy nie opłaca się zainwestować w dodatek, wprowadzający posiadacza w dobry nastrój bez względu na pomieszczenie (w domu lub w biurze). Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu i składania zamówień!