Sari z batystowej bawełny - zieleń
  • Sari z batystowej bawełny - zieleń

Sari z batystowej bawełny - zieleń

164,00 zł
Brutto Wysyłka 1-2 dni robocze

Sari bawełniane z batystu, z jedwabną bordiurą

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne płatności PayU, przelew bankowy, pobranie Bezpieczne płatności PayU, przelew bankowy, pobranie
  • Dostawa:
Mini Paczka
Paczkomat
Kurier Inpost
Dostawa: Mini Paczka Paczkomat Kurier Inpost
  • Informacje o wymiarach poniżej: SPRAWDŹ ROZMIAR Informacje o wymiarach poniżej: SPRAWDŹ ROZMIAR

Coraz częściej możemy zobaczyć na imprezach okolicznościowych, czy tematycznych kobiety ubrane w sari, czy też na nauce i pokazach tańcach brzucha lub innych, etnicznych tańców. Dziś już każda z nas rozpoznaje ten tradycyjny, indyjski strój dla kobiet. Zresztą wiele z nas miało go nawet na sobie, np., ucząc się tańczyć taniec brzucha, czy inny, etniczny taniec. Ponadto z tego sari można uszyć niesamowita i niepowtarzalną sukienkę plażową, czy długa spódnicę - zwiewną , falbaniastą, oryginalną. A dla fascynatek orientu na oknach - proponuję indyjskie firanki!

W razie wątpliwości poproszę o kontakt, gdyż różnorodność wyświetlaczy może troszkę przekłamywać barwy. Zieleń w głównej części jest lekko rozjaśniona, natomiast border, w części haftowanej jedwabna nicią ma kolor ciemnej, butelkowej zieleni, a najbardziej zewnętrzna część jest intensywnie zielona.

Pierzemy sari kilkakrotnie, gdyż jest mocno krochmalone i niezmiernie sztywne. Pierwsze prania powinny być ręczne, w letniej wodzie i  w płynie do tkanin. Kolejne, po oddaniu nadmiaru barwnika, można robić w pralce, w letniej wodzie.

1 Przedmiot

Opis

Wysokość
116 cm
Szerokość
500 cm
Waga
0,4 kg
Skład
bawełna 100%


Zobacz także