Sari z batystowej bawełny - morska głębia
  • Sari z batystowej bawełny - morska głębia
  • Sari z batystowej bawełny - morska głebia
  • Sari z batystowej bawełny - morska głębia
  • Sari z batystowej bawełny - morska głębia
  • Sari z batystowej bawełny - morska głębia

Sari z batystowej bawełny - morska głębia

164,00 zł
Brutto Wysyłka 1-2 dni robocze

Sari indyjskie z miękkiej batystowej bawełny, z jedwabnym wykończeniem

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne płatności PayU, przelew bankowy, pobranie Bezpieczne płatności PayU, przelew bankowy, pobranie
  • Dostawa:
Mini Paczka
Paczkomat
Kurier Inpost
Dostawa: Mini Paczka Paczkomat Kurier Inpost
  • Informacje o wymiarach poniżej: SPRAWDŹ ROZMIAR Informacje o wymiarach poniżej: SPRAWDŹ ROZMIAR

Sari to coraz lepiej znany strój kobiet indyjskich. Zresztą coraz częściej możemy je zobaczyć w różnych zakątkach świata.

Indyjskie kobiety ubierają się niezmiernie kolorowo, ze swobodnie zarzuconym szalem lub końcem sari na szyi, dekolcie lub głowie. Nierzadko na sari mienią się w  słonecznym blasku niezliczone cekiny lub koraliki, a wokół nich słychać pobrzękiwania obowiązkowej, orientalnej biżuterii na całym ciele. Dzisiaj już prawie każda z nas zetknęła się z wizerunkiem kobiety ubranej w ten strój - na tańcach, na nauce bellydance, na imprezie tematycznej w pracy, czy w... kinie. Dodać należy, iż sari, to ciągle niezmiernie kobiecy i ponętny strój dla pań.

Do kompletu jako sari, proponuję czoli, czyli dopasowany top Top do sari

Sari, które jest powyżej na zdjęciu, wykonane jest z cieniutkiej, trwałej bawełny i ozdobione borderem (zdobienie na obydwu brzegach długości) z jedwabną nicią.

To sari jest bardzo aktualnie bardzo sztywne, gdyż jest solidnie wykrochmalone. Koniecznie należy je wyprać, nawet kilka razy. Powinno być miękkie jak gaza, to jest naturalny stan tej bawełny.

W razie wątpliwości poproszę o kontakt, gdyż różnorodność wyświetlaczy może troszkę przekłamywać barwy. Kolor tego sari przypomina do złudzenia morską głębię w pięknych, południowych zakątkach krajów południa. Zdobienie jest fioletowo - zielone.

Długość można regulować, wkładając odpowiednią część sari za troczek, pasek halki.

Ten kupon materiału można założyć jako sari np. na imprezę, czy do bellydance (taniec brzucha), można uszyć sobie z niego piękną, zwiewną sukienkę lub intrygującą spódnicę, użyć do dekoracji, czy zawiesić na oknie jako zasłonę. Fantazja, fantazja i jeszcze raz fantazja...

Pierzemy w letniej wodzie, w płynie do delikatnych tkanin, ręcznie. Po praniu może zbiec się ok 5%na szerokości, długość kuponu zostanie ta sama.

1 Przedmiot

Opis

Wysokość
116 cm
Szerokość
500 cm
Waga
0,4 kg
Skład
bawełna 100%


Zobacz także